Nezávazná poptávka volných prostor

Kontaktujte nás, poptávka je nezávazná, tak proč to nezkusit.

* všechna označená políčka musí být vyplněna

Přihlašte se do našeho newsletteru

a nic podstatného Vám neunikne.

* všechna označená políčka musí být vyplněna

O Areálu

V největší průmyslové zóně Brna poskytujeme pronájem nebytových prostor, především kanceláří, skladů a venkovních ploch. Pronájem komerčních prostor doplňujeme o kompletní služby a zázemí. V areálu se nyní nachází 12 hlavních nájemních budov pro administrativu, skladování, lehkou výrobu, obchod a služby. Dále se v areálu nachází zpevněné plochy při dálnici D1, parkoviště s kapacitou cca 1100 parkovacích míst, veřejná čerpací stanice a soubor několika menších objektů. Celkem máme v současné době pronajato cca 23 000 m² kanceláří, 16 000 m² skladů, 36 000 m² venkovních ploch.

V Areálu dlouhodobě těžíme z umístění ve vyhledávané lokalitě expandující průmyslové zóny Černovické terasy, která je oblíbená pro svoji rychlou dopravní dostupnost ať už kvůli letišti, dálničnímu sjezdu 201 z D1 nebo autobusové i vlakové dopravě MHD a ČD. Sám Areál se dále nachází v optimálním místě pro pronájem komerčních prostor na východu Černovické terasy, sousedí jak s dálnicí D1, tak i se železniční stanicí. K zastávce městské hromadné dopravy je to od nás pouhých 25 metrů, stačí pouze přejít přes přechod. Centrum města je od Areálu vzdáleno 6km, již zmíněné letiště 2km a obchodní centrum Olympia 7 km.

O správu, výstavbu, rekonstrukce a úpravy areálu se stará zkušený tým pracovníků, který je připraven řešit každodenní požadavky nájemníků. Aktuálně volné prostory v AREALU SLATINA k pronájmu včetně poptávkového formuláře najdete v sekci volné prostory.

Poskytované služby

Konferenční místnost

V budově GREEN BUILDING nabízíme pronájem konferenční místnosti o kapacitě 30 osob. Vybavení – stoly, židle, projektor - televize, wi-fi.

MHD

Před Areálem je umístěna zastávka Slatina, závod linek č. 73, E50, 75, E75, 77, 78, cca 5 minut od této zastávky se nachází zastávka Řípská linek č.31 a 76. Podrobné informace o trasách linek naleznete na www.dpmb.cz

Mobiliář

Pro zvýšení kvality služeb a čistoty vybavujeme areál venkovním mobiliářem.

Bankomat

V budově B (u výdejního skladu IKEA) je umístěn volně přístupný bankomat Komerční banky.

Orientace v Areálu

V areálu je instalován přehledný informační systém – tabule u vjezdu, označení budov, informační systém budov. Dále také na těchto webových stránkách je mapa, která Vás jistě dovede do Vašeho cíle.

Kamerový systém

V areálu je rozmístěno více než 80 venkovních a vnitřních kamer zvyšující bezpečnost pronajímaných prostor a venkovních ploch.

Revize, prohlídky

Veškeré zařízení instalované pronajímatelem podléhající pravidelným revizím a prohlídkám je kontrolováno a revidováno na náklady pronajímatele.

Daň z nemovitostí

Daň z nemovitostí plně hradí pronajímatel společnost AREAL SLATINA.

Údržba zeleně

Společnost AREAL SLATINA se stará o co nejkvalitnější prostředí pro své zákazníky. Jednou z nejdůležitějších oblastí pro zpříjemnění pracovního prostředí a jeho okolí je vysazování stromů a zřizování zelených ploch. Samozřejmostí je pak i jejich vhodná údržba.

Osvětlení areálu včetně údržby

Celý areál je v nočních hodinách osvětlen veřejným osvětlením.

Jídelny v Areálu

V Areálu se nachází jídelna Pauzza, přesněji v budově A, která nabízí dobré jídlo za dobrou cenu. Informace a jídelní lístek naleznete na www.pauzza.cz U budovy GREEN BUILDING se nachází venkovní stánek, který připravuje čerstvá jídla na grilu. V dubnu 2019 jsme nově otevřeli Slatina bistro a to v přízemí budovy GREEN BUILDING, více informací včetně jídelního lístku naleznete na www.slatinabistro.cz

Automyčka v Areálu

Bezkontaktní samoobslužnou automyčku jsme nově vybudovali v našem areálu. Myčka je určena pro osobní vozidla. Samoobslužné mycí boxy jsou k dispozici NON-STOP, nevyžadují žádnou další obsluhu a zákazník si vše snadno obstará sám.

Fitness v Areálu

PS Fitness najdete v budově „A“, vchod z ulice Tuřanka. Na více než 450 m2 naleznete moderní vybavení, příjemný personál, možnost navštívit sálové lekce (jóga, TRX, kruhový trénink, zdravá záda). Více informací naleznete na www.psfitness.cz

Parkovací místa včetně údržby

Areál v současné době nabízí cca 1100 parkovacích míst, což odpovídá jednomu parkovacímu místu na 25 m2 pronajaté kancelářské plochy. Cena parkovacích míst je zahrnuta v ceně pronajímaného prostoru. Pro každý nově postavený objekt se počítá s vybudováním nových parkovacích míst v poměru 1 parkovací místo na cca 20 m2 pronajímatelné kancelářské plochy.

Hlídací Služba

Hlídání Areálu zajišťujeme nejen nepřetržitou hlídací službou, ale areál Slatina je také monitorován digitálními kamerami s uložením záznamu. Stanoviště hlídací služby je v budově A u vjezdu do Areálu. V místě hlídací služby je umístěna i ústředna EPS a ohlašovna požáru. Nově budované objekty jsou napojeny na pult centrální ochrany HZS JmK a také vybaveny vlastní recepcí pro zamezení vstupu nepovolaných osob.

Konferenční místnost

Historie společnosti

1929
vznik společnosti ERICH ROUČKA – výroba odlitků z šedé litiny
po roce 1989
privatizace podniku, vznik spol. ROUČKA-SLATINA a.s. a dceřiných společností
1998
zastavena výroba v ekonomicky nestabilních dceřiných společnostech
2001
vyčlenění společnosti AREAL SLATINA, a.s. s cílem pronájmu, správy a výstavby budov
2009
přesun slévárenské výroby do Lutína
2010
dokončení demolice slévárenských provozů
2001 – Dnes
pronájem objektů areálu pro firmy z mnoha oborů a odvětví.

Základní údaje

Rozloha:
183 946 m2
Zastavěná plocha:
27 677 m2
Sklady:
20 000 m2
Kanceláře:
30 000 m2
Výrobní haly:
2 000 m2

AREAL SLATINA

Se zabývá pronájmem již více než 20 let.

Nabízí budovy a prostory pro firmy z oborů strojírenství, stavebnictví, vývoje a správy IT technologií, obchodu a služeb. Nájemci v areálu jsou například společnosti IKEA, GIENGER, 2K Czech, AZ KLIMA, ARVOS, Schrack, Bossard, Albixon a další.

V areálu se nyní nachází 12 hlavních nájemních budov pro lehkou výrobu, skladování, administrativu, obchod a služby. Dále se v areálu nachází zpevněné plochy při dálnici D1, parkoviště s kapacitou 1100 parkovacích míst, veřejná čerpací stanice a soubor několika menších objektů. Celkem je v současné době pronajato cca 23 000 m² kanceláří, 16 000 m² skladů, 36 000 m² venkovních ploch.

Galerie