Nezávazná poptávka volných prostor

Kontaktujte nás, poptávka je nezávazná, tak proč to nezkusit.

* všechna označená políčka musí být vyplněna

Přihlašte se do našeho newsletteru

a nic podstatného Vám neunikne.

* všechna označená políčka musí být vyplněna

O Areálu

V největší průmyslové zóně Brna poskytujeme pronájem nebytových prostor, především kanceláří, skladů a venkovních ploch. Pronájem komerčních prostor doplňujeme o kompletní služby a zázemí. V areálu se nyní nachází 12 hlavních nájemních budov pro administrativu, skladování, lehkou výrobu, obchod a služby. Dále se v areálu nachází zpevněné plochy při dálnici D1, parkoviště s kapacitou cca 1100 parkovacích míst, veřejná čerpací stanice a soubor několika menších objektů. Celkem máme v současné době pronajato cca 23 000 m² kanceláří, 16 000 m² skladů, 36 000 m² venkovních ploch.

V Areálu dlouhodobě těžíme z umístění ve vyhledávané lokalitě expandující průmyslové zóny Černovické terasy, která je oblíbená pro svoji rychlou dopravní dostupnost ať už kvůli letišti, dálničnímu sjezdu 201 z D1 nebo autobusové i vlakové dopravě MHD a ČD. Sám Areál se dále nachází v optimálním místě pro pronájem komerčních prostor na východu Černovické terasy, sousedí jak s dálnicí D1, tak i se železniční stanicí. K zastávce městské hromadné dopravy je to od nás pouhých 25 metrů, stačí pouze přejít přes přechod. Centrum města je od Areálu vzdáleno 6km, již zmíněné letiště 2km a obchodní centrum Olympia 7 km.

O správu, výstavbu, rekonstrukce a úpravy areálu se stará zkušený tým pracovníků, který je připraven řešit každodenní požadavky nájemníků. Aktuálně volné prostory v AREALU SLATINA k pronájmu včetně poptávkového formuláře najdete v sekci volné prostory.

Poskytované služby

Bistro Slatina – restaurace v GREEN BUILDING

V dubnu 2019 jsme nově otevřeli Bistro Slatina a to v přízemí budovy GREEN BUILDING, více informací včetně jídelního lístku naleznete na www.slatinabistro.cz. Dále se u budovy GREEN BUILDING nachází venkovní stánek, taktéž pod vedením Bistra Slatina, který připravuje čerstvá jídla na grilu.

PAUZZA – jídelna v budově „A“

V Areálu se nachází jídelna Pauzza, přesněji v budově A, která nabízí dobré jídlo za dobrou cenu. Informace a jídelní lístek naleznete na www.pauzza.cz

MYcaffe – kavárna v budově GREEN BUILDING

Designové studio MY INTERIOR SERVICE provozuje kavárnu MYcaffe v přízemí budovy GREEN BUILDING. Vychutnat si můžete kávy značky Nespresso a zakousnout k ní něco sladkého. Vybere si i ten co má chuť spíše na čerstvé chlebíčky a osvěžení v podobě s láskou připravovaných domácích limonád.

Konferenční místnost

V budově GREEN BUILDING nabízíme pronájem konferenční místnosti o kapacitě 30 osob. Vybavení – stoly, židle, projektor - televize, wi-fi.

Fitness v Areálu

PS Fitness najdete v budově „A“, vchod z ulice Tuřanka. Na více než 450 m2 naleznete moderní vybavení, příjemný personál, možnost navštívit sálové lekce (jóga, TRX, kruhový trénink, zdravá záda). Více informací naleznete na www.psfitness.cz

Automyčka v Areálu

Bezkontaktní samoobslužnou automyčku jsme nově vybudovali v našem areálu. Myčka je určena pro osobní vozidla. Samoobslužné mycí boxy jsou k dispozici NON-STOP, nevyžadují žádnou další obsluhu a zákazník si vše snadno obstará sám.

Bankomat

V budově B (u výdejního skladu IKEA) je umístěn volně přístupný bankomat Komerční banky.

MHD

Před Areálem je umístěna zastávka Slatina, závod linek č. 73, E50, 75, E75, 77, 78, cca 5 minut od této zastávky se nachází zastávka Řípská linek č.31 a 76. Podrobné informace o trasách linek naleznete na www.dpmb.cz

Kamerový systém

V areálu je rozmístěno více než 80 venkovních a vnitřních kamer zvyšující bezpečnost pronajímaných prostor a venkovních ploch.

Orientace v Areálu

V areálu je instalován přehledný informační systém – tabule u vjezdu, označení budov, informační systém budov. Dále také na těchto webových stránkách je mapa, která Vás jistě dovede do Vašeho cíle.

Parkovací místa včetně údržby

Areál v současné době nabízí cca 1100 parkovacích míst, což odpovídá jednomu parkovacímu místu na 25 m2 pronajaté kancelářské plochy. Cena parkovacích míst je zahrnuta v ceně pronajímaného prostoru. Pro každý nově postavený objekt se počítá s vybudováním nových parkovacích míst v poměru 1 parkovací místo na cca 20 m2 pronajímatelné kancelářské plochy.

Mobiliář

Pro zvýšení kvality služeb a čistoty vybavujeme areál venkovním mobiliářem.

Hlídací Služba

Hlídání Areálu zajišťujeme nejen nepřetržitou hlídací službou, ale areál Slatina je také monitorován digitálními kamerami s uložením záznamu. Stanoviště hlídací služby je v budově A u vjezdu do Areálu. V místě hlídací služby je umístěna i ústředna EPS a ohlašovna požáru. Nově budované objekty jsou napojeny na pult centrální ochrany HZS JmK a také vybaveny vlastní recepcí pro zamezení vstupu nepovolaných osob.

Osvětlení areálu včetně údržby

Celý areál je v nočních hodinách osvětlen veřejným osvětlením.

Revize, prohlídky

Veškeré zařízení instalované pronajímatelem podléhající pravidelným revizím a prohlídkám je kontrolováno a revidováno na náklady pronajímatele.

Daň z nemovitostí

Daň z nemovitostí plně hradí pronajímatel společnost AREAL SLATINA.

Údržba zeleně

Společnost AREAL SLATINA se stará o co nejkvalitnější prostředí pro své zákazníky. Jednou z nejdůležitějších oblastí pro zpříjemnění pracovního prostředí a jeho okolí je vysazování stromů a zřizování zelených ploch. Samozřejmostí je pak i jejich vhodná údržba.

Konferenční místnost

 

Historie společnosti

1929
vznik společnosti ERICH ROUČKA – výroba odlitků z šedé litiny
po roce 1989
privatizace podniku, vznik spol. ROUČKA-SLATINA a.s. a dceřiných společností
1998
zastavena výroba v ekonomicky nestabilních dceřiných společnostech
2001
vyčlenění společnosti AREAL SLATINA, a.s. s cílem pronájmu, správy a výstavby budov
2009
přesun slévárenské výroby do Lutína
2010
dokončení demolice slévárenských provozů
2001 – Dnes
pronájem objektů areálu pro firmy z mnoha oborů a odvětví.

Základní údaje

Rozloha:
183 946 m2
Zastavěná plocha:
27 677 m2
Sklady:
20 000 m2
Kanceláře:
30 000 m2
Výrobní haly:
2 000 m2

AREAL SLATINA

Se zabývá pronájmem již více než 20 let.

Nabízí budovy a prostory pro firmy z oborů strojírenství, stavebnictví, vývoje a správy IT technologií, obchodu a služeb. Nájemci v areálu jsou například společnosti IKEA, GIENGER, 2K Czech, AZ KLIMA, ARVOS, Schrack, Bossard, Albixon a další.

V areálu se nyní nachází 12 hlavních nájemních budov pro lehkou výrobu, skladování, administrativu, obchod a služby. Dále se v areálu nachází zpevněné plochy při dálnici D1, parkoviště s kapacitou 1100 parkovacích míst, veřejná čerpací stanice a soubor několika menších objektů. Celkem je v současné době pronajato cca 23 000 m² kanceláří, 16 000 m² skladů, 36 000 m² venkovních ploch.

Galerie