Pronájem úsporných kanceláří v Brně | Usporne-kancelare.cz

Nezávazná poptávka volných prostor

Kontaktujte nás, poptávka je nezávazná, tak proč to nezkusit.

* všechna označená políčka musí být vyplněna

Přihlašte se do našeho newsletteru

a nic podstatného Vám neunikne.

* všechna označená políčka musí být vyplněna

O projektu

Projekt má celkovou výměru 120.000 m² z čehož je pro služby jako jsou stravování, pošta, banka, lékařské zázemí, myčka, fitness centrum, obchody apod. vyčleněno 11.000 m² a dále 1.200 m² speciálně pro vnitřní sporty. Vysokou úroveň zajišťuje fakt, že investor vnímá služby jako důležitou součást technologického centra a bude tedy kladen důraz na jejich kvalitu a vyváženost před maximalizací zisku z těchto ploch.

Na těchto stránkách si Vám dovolujeme představit první budovu z tohoto projektu, o pronajímatelné ploše 15.182 m², která je doplněna elektronicky monitorovaným parkovištěm s kapacitou 600 míst. V budově se nachází vstupní hala s recepcí s nepřetržitým provozem a 5 velkokapacitních výtahů. Každé podlaží má zdvojené sociální zázemí a standardně čtyři nápojná místa pro kuchyňské kouty či jiné využití. Světlá výška 1.NP je 3,6m a nosnost podlahy 1000kg/m2. Velké výkladnice a samostatný vstup umožňují umístění prodejních, předváděcích a školících prostor. Druhé až desáté nadzemní podlaží má světlou výšku 3 m se zdvojenými podlahami o nosnosti 300 kg/m2.

Areal Slatina – Green Building

TECHNOLOGIE

Obvodový plášť

Kontaktní zateplovací systém ETICS z tepelněizolační kamenné minerální vlny tl.240 mm, penetrace, tmelů, výztužné mřížky, pohledové omítkoviny a fasádního nátěru. Kamenná vlna je v celém průřezu vodoodpudivá.

Ucelé skladby=0,159 W/m2K.

Nosná a obvodová konstrukce

Železobetonová monolitická konstrukce s bělící přísadou z vápence, která zesvětluje přírodní odstín monolitického betonu, tímto je docíleno příjemného vnitřního prostředí. Tloušťka konstrukce je 250 mm, což zajišťuje společně s kontaktním zateplovacím systémem maximální vzduchovou těsnost pláště, certifikovanou blower door testem. Dalšími vlastnostmi jsou výborné akumulační a zvukově izolační schopnosti.

Zdvojená podlaha

Zdvojená podlaha z panelů 600x600mm s nosností 300kg/ m2 vyrobených z dřevotřískových desek zapouzdřených do galvanizovaného plechu na výškově stavitelných nožičkách, které jsou přilepeny k nosné konstrukci. Jednotlivé panely jsou pružně uloženy do nosného systému podlahy. Součástí podlahy jsou systémové podlahové krabice vybaveny zásuvkami silovými i slaboproudými. Toto umožňuje maximálně flexibilní využití plochy.

Otopné těleso

Estetické deskové otopné těleso, se spodním napojením, zavěšené na skrytých konzolách. Těleso je přímo zákazníkem ovládáno pomocí termoregulační hlavice a je napojeno na měděné rozvody.

Stabilní hasicí zařízení

Větvový systém sprinklerových rozvodů z ocelového potrubí, které bude umístěno na systémových závěsech pod stropní konstrukcí. Růžice s tepelnou pojistkou zajišťují hašení pouze v místě požáru a tak minimalizují poškození vodou. Serverovny popřípadě jiné vyžádané prostory je možné vybavit SHZ na bázi inertního plynu.

Okno

Okno otvíravé zasklené izolačním trojsklem se sníženou propustností tepelné zátěže slunečního záření v tepelně izolačních rámech se vzduchotěsným a tepelně izolačním napojením na fasádu. U=0,6 a 0,8 W/m2K

Svítidlo

Liniové stropní svítidlo v kovovém těle zavěšené pod stropní konstrukcí. Elektronický řídicí systém umožňuje adresné ovládání včetně stmíváním každého jednotlivého svítidla.

Chladící trám

Chladící a větrací trám v dvoutrubkovém provedení s vestavěným výměníkem chlazení, který zajistí tiché a šetrné větrání a chlazení všech kancelářských prostor. Vzduch je do větracího systému přiváděn čerstvý z venkovního prostředí, poté filtrován, zvlhčován a pomocí rekuperace také ohříván. Další výhodou oproti chladícím jednotkám (fancoil, split apod.) je bezprůvanové chlazení, které nenavozuje nepříjemné prostředí ani nezpůsobuje zvýšenou nemocnost. Zároveň velmi tichý provoz nenarušuje pracovní prostředí.

Elektroinstalační podlahová krabice

Podlahová krabice obsahuje zásuvky pro připojení silového napětí a slaboproudu. Umístění i počet krabic bude variabilní dle požadavků klienta a klientem požadované dispozice. A to včetně přivedení optického kabelu až k jednotlivému počítači.

Nouzový zvukový systém

Nouzový zvukový systém, jinak řečeno evakuační rozhlas, bude primárně sloužit pro vyhlášení poplachu, popřípadě řízení evakuace objektu. Část zařízení je možné využít i pro lokální firemní hlášení a organizaci.

Rozvody metalických i optických kabelů

Pod zdvojenou podlahou jsou rozvody jak slaboproudé, tak i silnoproudé elektroinstalace. Páteřní rozvody elektrické energie (NN) budou provedeny přípojnicovým systémem o jmenovitém proudu 1600A, což je velmi nadstandartní a poskytuje dostatečnou rezervu i pro energeticky náročné provozy.

V jednotlivých patrech budou odbočné skříně a elektroměrové rozvodnice. V páteřních rozvodech je prostorová rezerva pro možnost napojení náhradního zdroje a i s jeho umístěním je počítáno. Svislé páteřní rozvody slaboproudých metalických i optických kabelů jsou provedeny s dostatečnou prostorovou rezervou pro možnost dlouhodobého opakovaného doplňování.

CENA GREEN BUILDING

ČERPEJTE Z NAŠICH ÚSPOR I VY

Cena pronájmu kanceláří začíná od 8 EUR/m2/měsíc. Takto výhodnou cenu můžeme nabídnout díky úspěšnému řízení projektu, výstavbě v době nízkých pořizovacích cen stavebních materiálů a dlouholetých zkušeností investora z ostatních našich realizací.

Zaplatíte minimum i na provozních nákladech. Budova je zařazena do kategorie A energetické náročnosti, takže na energiích uspoříte řádově desítky procent. Navíc společně s námi přispějete k ochraně životního prostředí. A uspořené peníze můžete investovat mnohem účelněji – třeba do rozvoje svého podnikání.

Veškeré služby dodává a kontroluje přímo investor projektu. To je vaší zárukou, že splňují vysoké standardy kvality při zachování výhodných pořizovacích cen.

Napadlo vás ještě něco? Potřebujete se na cokoliv zeptat? Zavolejte nám na 603 299 101 nebo napište na pronajmy@arealslatina.cz. Můžeme si domluvit schůzku přímo v objektu. Rádi vám zodpovíme všechny dotazy nebo připravíme nabídku na míru vašim potřebám.

Vzorová kalkulace

Jednáme na rovinu, a proto Vám přinášíme konkrétní kalkulaci na 51 m² kancelář. Tak jak jsme ji navrhly, z našich zkušeností, se do ní pohodlně vejdou 4 zaměstnanci a vedoucí pracovník.

Technologický park AREAL SLATINA – ceník budovy O – 52 m²

1 m² / měsíc
52 m²
nájem
242 kč
12 342 kč
prostorový faktor
12,0%
1481 kč
služby
67 kč
3 417 kč
topení, chlazení, větrání
19 kč
969 kč
elektrická energie
ve službách
ve službách
parkování
1000 Kč/ místo
3000 Kč/ 3 místa
CELKOVÉ MĚSÍČNÍ NÁKLADY
416 kč
21 209 kč

ASO – Vzorová Kancelář

Ceny jsou konečné a kompletní, žádná překvapení Vás nečekají.

Jako jediní v Brně nabízíme také možnost pronajmout si kompletně zařízenou kancelář. Navázali jsme spolupráci s italským výrobcem Quadrifoglio, který se svými 1600 zákazníky po celém světě patří ke špičce v oboru.

Přijďte se o naší kvalitě přesvědčit osobně a domluvte si nezávaznou schůzku.

Domluvit prohlídku

* všechna označená políčka musí být vyplněna