+420 532 121 101

Nová výstavba

pohled

Nízkoenergetický projekt

Výstavba první budovy byla zahájena v lednu 2013 a se zahájením pronájmu se počítá v prosinci 2014. Objekt bude mít 10 podlaží, celková pronajímatelná plocha je 15 182 m² a typické podlaží má výměru 1536 m². Celková užitná plocha budov projektu administrativně - technologického parku Slatina je cca 120 000 m² + 5 000 parkovacích míst. Projekt obsahuje celkem 10 budov - pět desetipodlažních, čtyři pětipodlažní a jednu dvoupodlažní. První etapa výstavby probíhá na ploše pozemku o výměře 13 400 m².

Budova a plochy

Budova "O"Pronajímatelná plochaSpolečné prostorySociální zázemíSvětlá výškaMinimální plocha k pronájmu
1.NP 1 358 m² 191 m² 62 m² 3,6 m 330 m²
Typické podlaží 1 536 m² 74 m² 62 m² 3 m 17 m²
1.NP - 10.NP 15 182 m²
Parkování 500 venkovních stání

Kvalita, výhodná cena, ekologie

Cílem výstavby je připravit moderní prostory pro zájemce ze širokého okruhu oborů vývoje a výroby IT technologií, softwaru, farmacie, biotechnologie, projekce, call center, správy a služeb při výhodné ceně nájmu, služeb a energií. Velký důraz je kladen na nízkou energetickou náročnost, ekologii, dostatek parkovacích míst, kvalitu služeb, včetně stravování a volnočasových aktivit. Zahájenou výstavbou bude rozšířen technologický park brněnské průmyslové zóny na Černovické terase o nové administrativní a technologické prostory vysoké kvality se zázemím služeb a obchodu v rámci jednoho areálu.

Příznivá lokalita a dopravní dostupnost

Areál dlouhodobě úspěšně těží z umístění ve vyhledávané lokalitě expandující průmyslové zóny Černovické terasy, letiště, rychlé dopravní dostupnosti sjezdu 201 na dálnici D1, snadné dostupnosti MHD a železniční stanice Brno – Slatina. O optimální poloze areálu svědčí i to, že k zastávce městské hromadné dopravy je pouhých 25 metrů, centrum Brna je vzdáleno 6 km, letiště 2 km a obchodní centrum Olympie je vzdáleno 7 km. Železniční stanice a dálnice D1 s areálem sousedí.

Řešení pro široké spektrum firem

Variabilní uspořádání prostor umožňuje nejrůznější možnosti využití podlaží dle představ nájemce. Minimální výměra kancelářské jednotky je 17 m², modulace jednotky je 2,7 x 6,3 m. Na jednom podlaží lze umístit až 200 osob, to znamená cca 1 osoba/8 m² podlaží.

Co je u nás standardem

interiér

V prvním nadzemním podlaží budovy se nachází recepce, provoz drobných služeb - bankomat, nápojový a cukrovinkový automat nepřetržitá hlídací služba, 5 výtahů/15 osob/1,75 ms-1. Světlá výška interiéru je 3,6 m, nosnost podlahy 1000 kg/m², ekologická klimatizace, otvíratelná okna, možnost napojení na vodu a kanalizaci. V podlaží jsou umístěny velké výkladce a do komerčních prostor je samostatný oddělený vstup. Vhodné pro velkoprostorové prezentace, školící a předváděcí prostory.

Druhé až desáté nadzemní podlaží
má světlou výšku interiéru 3 m, centrální jádro s výtahy, schodištěm a zdvojeným sociální zázemím. Na každém podlaží se nachází čtyři kuchyňské kouty a otvíratelná okna s výškou parapetu 0,95 m. Příjemné pracovní prostředí zajistí energeticky úsporná a ekologická klimatizace pomocí chladících trámů s ventilací filtrovaného, zvlhčeného, chlazeného/předehřátého a rekuperovaného vzduchu. Zdvojené podlahy s podlahovými krabicemi 1/10 m² na zátěž 300 kg/m².

Parkování je vždy velká výhoda

Pro parkování uživatelů budovy, bude připraveno 500 venkovních stání. Na 30 m² pronajaté plochy tedy připadá 1 parkovací místo, což přináší nadstandardní možnost parkování a výrazně zvyšuje komfort pro naše nájemníky a jejich klienty. Dosažený počet vybudovaných parkovacích míst uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky a parkovací plochy jsou zabezpečeny kamerami.

Kvalitní vybavení a bezpečnost je samozřejmostí

Standardním vybavením budovy je datová a telekomunikační síť včetně páteřních optických rozvodů, elektronický kartový přístupový systém, bezpečnostní kamerový systém, elektronické zabezpečení objektu, recepce, hlídací služba 7/24 a stabilní hasicí zařízení. Nadstandardní využití budovy umožňuje odběr až 1600A na vertikální sběrnici a centrální záložní zdroj elektrické energie. Bezpečnost mimo jiné zvyšuje fakt, že budova není připojena na rozvod plynu a výroba tepla a chladu je umístěna mimo pronajímaný objekt.

Služby ve vysoké kvalitě přímo od investora

Investor projektu, který sídlí přímo v areálu, garantuje vysokou kvalitu poskytovaných služeb a zajišťuje správu budovy, údržbu, úklid společných i venkovních ploch. Klade velký důraz na kvalitu provedení interiérových prvků, vybavení sociálního zázemí a kvalitu výtahů. Areál je vybaven venkovním mobiliářem a poskytuje i možnost pronájmu vnitřních a venkovních skladových ploch. Návštěvníci areálu zaparkují na venkovním monitorovaném parkovišti. Zaměstnanci firem i jejich hosté mohou využít stravovacích služeb v samostatné jídelně s bufetem, která je rovněž součástí areálu.

Kontakt a pronájmy prostor

AREAL SLATINA, a.s.
Tuřanka 115, 627 32 Brno
Tel.: +420 532 121 101
pronajmy@arealslatina.cz
www.arealslatina.cz